Výrobcovia

Odber noviniek

Contact Poi - Pro

Contact poi - Pro má lepšiu - silikónovú rukoväť (guľôčku), oproti plastovej guľôčke u klasických Contact poi. Vylepšená rukoväť je uzavretejšia a jednoduchšie sa drží, navyše má väčšiu hmotnosť, ktorá zaručuje plynulejšie vyhadzovanie. Kontakt s poi je snáď najvýraznejšou novinkou v širokej škále žonglovania, ktorá prináša nové fantastické prvky a pohľady na poi.

Viac detailov

Contact poi - Pro má lepšiu - silikónovú rukoväť (guľôčku), oproti plastovej guľôčke u klasických Contact poi. Vylepšená rukoväť je uzavretejšia a jednoduchšie sa drží, navyše má väčšiu hmotnosť, ktorá zaručuje plynulejšie vyhadzovanie. Kontakt s poi je snáď najvýraznejšou novinkou v širokej škále žonglovania, ktorá prináša nové fantastické prvky a pohľady na poi. Úchyty sú špeciálne vyvážené aby sa dobre chytali a žonglér mal prehľad o tom kde sú počas efektného kontaktu, či vyhadzovania.

Hlava poi má priemer 80mm a je z priľnavého pevného materiálu vhodného na kontaktné prvky. Dĺžka šnúrky je ľahko nastaviteľná pre akúkoľvek výšku či vek žongléra. Ak chcete svojmu žonglovaniu pridať nový lesk a osobitosť, Contact poi je vynikajúci prostriedok ako na to.

 

Technické údaje:

- Priemer hlavy: 80mm

- Hmotnosť: 150g

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.