Výrobcovia

Odber noviniek

D Club

D Club je fantastická novinka od Play, ktorá zvýrazní Vašu originalitu. Plastový kužeľ z jedného kusu je potiahnutý tromi vymeniteľnými silikónovými časťami. Tým dostáva D Club výnimočné vlastnosti pre kontakt a manipuláciu a navyše si ju môžete štýlovo nadesignovať podľa nálady. Ľahké a dobre tvarované telo je vhodné aj na passing, či trénovanie väčších čísel.

Viac detailov

D Club je fantastická novinka od Play, ktorá zvýrazní Vašu originalitu.

Plastový kužeľ z jedného kusu je potiahnutý tromi vymeniteľnými silikónovými časťami. Tým dostáva D Club výnimočné vlastnosti pre kontakt a manipuláciu a navyše si ju môžete štýlovo nadesignovať podľa nálady. 

 

Ľahké a dobre tvarované telo je vhodné aj na passing, či trénovanie väčších čísel.

 

Silikón zabraňuje šmýkaniu a zároveň rieši problém poškodenia dekorácie pri častom používaní.

 

Vďaka tomu, že časti sú vymeniteľné a samostatne predajné, si môže žonglér meniť vzhľad svojich kužeľov, bez toho aby kupoval nové. Pre performera je D Club priam dokonalý, pretože si ľahko prispôsobí kužeľ potrebám každého predstavenia. Navyše si môžete pod prihľadné silikónové časti vložiť vlastný obrázok a byť tak úplne jedinečný. V menu Na stiahnutie si stiahnete šablóny pod jedotlivé priehľadné časti, ktoré si môžete upraviť a vytlačiť.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.