Výrobcovia

Odber noviniek

Infinity UltraSonic Yoyo

nfinity UltraSonic je najlacnejšie všestranné kovové yoyo pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponúka hravosť a štýlový vzhľad kovového yoya za bezkonkurenčnú cenu. 

Viac detailov

Customers who bought this product also bought:

Infinity UltraSonic je najlacnejšie všestranné kovové yoyo pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponúka hravosť a štýlový vzhľad kovového yoya za bezkonkurenčnú cenu. Tvar je veľmi podobný legendárnemu yoyu Duncan difft alebo staršiemu modelu metal zero. Kvalita prevedenia je samozrejme nižsia ako u vyššie zmienených yoyí. UltraSonic ponúka veľmi dlhé časy spinov (až minútu). Ložisko dobre zvláda aj viacnásobné namotávanie zložitejších trikov ako je napr. trik "double or nothing". Misky yoya majú zosilený okraj zaťažený gumovou vložkou pre rýchlejšiu rotáciu a väčšiu zotrvačnosť. Yoyo sa dá rozložiť, môžete tak meniť ložiská a doťahovať misky k sebe, podľa toho ako to vyhovuje vašej hre.

 

Technické údaje: 

Hmotnosť: 75g

Štýl: 1A, 3A, 5A Všestranné yoyo

Vek: 6 +

Vydanie: 2011

Priemer (mm): 52,5

Šírka (mm): 39,30

Tvar tela: Butterfly

Materiál: kov

Povrchová úprava: chrom

Ložisko: guľôčkové

Značka ložiska: Infinity

Návratový systém: plastové vložky 13,7mm

Doporučenie: Pre začiatočníkov odporúčame prikúpiť stickery 13,7mm. Ak sa yoyo začiatočníkom vracia horšie, môžete návrat vylepšiť nalepením jedného stickeru.


Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.